Черновецький вже знайшов заміну КільчицькійКолишній перший заступник міністра охорони здоров'я Олександр Орда заявляє, що мер Києва Леонід Черновецький запропонував йому обійняти посаду заступника голови КМДА замість Ірени Кільчицької.

Про це Орда повідомив газеті "Комерсант-Україна" у четвер, зазначивши, що схиляється до того, щоб прийняти дану пропозицію.

На запитання, "вирішенню яких проблем на новій посаді він має намір приділити особливу увагу", він відповів, що сконцентрується на створенні "державних міні-діагностичних медичних центрів у районах і підвищенні якості обслуговування в поліклініках".

Орда не засмучена тим, що переходить з державного на міський рівень управління: "Первинною медичною допомогою я займаюся більше 30 років. Реакція на дії міністерства завжди відстрочена, а в Києві в мене є можливість побачити результати своєї праці", - сказав він виданню.

Як відомо, у середу ввечері з'явилася інформація про звільнення Кільчицької з посади заступника голови КМДА, де вона курувала головне управління охорони здоров'я і медичного забезпечення, головне управління з питань торгівлі і побуту, головне управління соціального захисту населення, управління зі справ жінок, інвалідів, ветеранів війни і праці і головне управління ритуальних послуг.

За офіційною інформацією, вона звільняється за власним бажанням. Зв'язатися з Кільчицькою газеті не вдалося. У приймальні заступника голови КМДА журналіста направили за коментарями у прес-службу мерії. Але там не підтвердили факт звільнення Кільчицької, сказавши, що "офіційно вона знаходиться на лікарняному".

Директор Київського зоопарку Світлана Берзіна, яку з Кільчицькою пов'язували дружні відносини, сказала газеті, що звільнення заступника глави КГГА стало для неї повною несподіванкою. Берзіна припускає, що на звільнення Кільчицька зважилася тому, що "до пологів залишилося два місяці і вона хоче поберегти здоров'я".

Депутат Київради від блоку Кличка Дмитро Андрієвский вважає, що "Черновецький пожертвував своїм найвірнішим бійцем Іреною Кільчицькою, щоб розплатитися з Партією регіонів за правильне голосування по голові Київради".

У свою чергу, голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я, депутат від Партії регіонів Тетяна Бахтєєва факт вищезгаданого торгу заперечує. "Уже усім відомо, що Ірена Кільчицька звільняється за сімейними обставинами", - сказала вона "Комерсанту".

Мер Києва Леонід Черновецький у четвер заявив, що йому буде "дуже складно замінити" Кільчицьку. За його словами, вона написала заяву про звільнення за власним бажанням, тому що "працювати в умовах, коли на тебе постійно нападають, а я знаю точно, що їй погрожували бандити з МВС, маючи трьох дітей - другого вона народжує зараз і одного усиновила, - це не кожен витримає".

Українська правда

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ