Як "накручували" голоси проти бульвару Вацлава Гавела в Києві

21.07.2016  17:42 __ Зорян Кісь

Завтра, 22 липня, відбудеться засідання комісії КМДА з питань найменувань, що розглядатиме результати голосування за бульвар Вацлава Гавела в Києві, про яке йшлось в попередній колонці.

Ми отримали докази того, що понад половина голосів "проти" нашої ініціативи були "накрученими" з використанням анонімних серверів.

Детальна відповідь на інформаційний запит до КМДА переконливо доводить фальсифікацію голосів проти.

Цікаво, що лише дві ІР-адреси, з яких відбувалось накручування голосів знаходяться в Україні – в Рівному (38 голосів) і Донецьку (12 голосів).

Особливо "відзначився" анонімний сервер з Баварії – з нього примудрились накрутити аж 273 голоси! Загалом же з масових анонімних ІР-адрес було подано 1012 голосів проти. 

 
 

Таким чином, насправді "проти" ініціативи "Бульвар Вацлава Гавела" було подано лише 999 голосів, тоді як 3529 учасників голосування підтримали нашу ідею.

Цікаво, що Вацлав Гавел отримав більше голосів "за", аніж Степан Бандера та значно менше голосів "проти" (3529/3146 та 2548/999 відповідно).

Обговорення щодо перейменування бульвару Івана Лепсе у Солом’янському районі на бульвар Вацлава Гавела стало чи не найбільш резонансним з усіх подібних обговорень.

Активісти кампанії Бульвар Вацлава Гавела переконані, що комісія врахує волю киян та рекомендує мерові Кличку винести відповідний проект рішення на розгляд Київської міської ради.

 

Зорян Кісь 

powered by lun.ua