Мельник агітує за "порошенківця" Тигова старими методами

14.10.2014  15:13 __ Олена Жежера

У 95-му окрузі, до якого входить і Приірпіння, Блок Петра Порошенка висунув кандидатуру Олександра Тигова.

Забудовник Тигов відомий тим, що ще зовсім нещодавно хотів підкорити парламент у лавах "прорегіональної" Наталії Королевської.

Тигов і Королевська

Тигову віддали 95-й округ не просто так, а за те, що він очолював під час президентської кампанії штаб Києво-Святошинського району і Приірпіння.

Попри те, що на виборах президента блок Петра Порошенка на Київщині мав високий рейтинг, штаб Тигова вирішив заручитися підтримкою одіозного екс-регіонала Петра Мельника.

 


Той, хто тепер є по-суті VIP-агітатором, ще два роки тому сам боровся за перемогу у скандальному 95-му окрузі і програв.

Мельника тоді не врятував ані адмінресурс, ані те, що в гуртожитках його податкової академії масово прописували людей.

Екс-ректор податкової академії Петро Мельник, який уславився тим, що втік від українського правосуддя до США, виявляється, знову хоче будувати кар’єру у великій політиці. І його не зупиняє навіть те,  що для цього треба спершу стати простим агітатором.

У часи Януковича Мельник доволі своєрідно організовував агітаційний процес в регіоні.


Відтоді, зі слів приірпінців, нічого не змінилося. Зараз, як і в часи Януковича, збирають голів селищних рад, депутатів та бюджетників.

"Мельник зібрав усіх депутатів разом із селищним головою Венгриком у раді. Говорив, що ми маємо підтримати вибір президента Порошенка й проголосувати за Тигова. Мені це нагадало агітацію Мельника за Януковича в 2004 році, зняту студентами на телефон. Риторика та ж сама, але інші прізвища", - розповідає джерело в Ворзельській раді.

Раніше, для проведення такої агітації Мельник використовував гучні застілля.

 

Тепер все обмежується простою агітацією.

Аналогічна ситуація відбувається в усьому Приірпінні. Навіть ті екс-регіонали, які були конкурентами на попередніх виборах на агітзаходах Тигова сумлінно виконують заклик Порошенка: "час єднатися".

 Тигов і Григорій Гарасюта 

Мельник такої агітації й використання адмінресурсу з свого боку навіть не приховує:

"Звісно підтримую! А кого ще? Я можу по-різному ставитися до Тігова як до людини – це питання філософське. Але важливо те, що він вмонтований в Блок Петра Порошенка. А я підтримую президента!"

"Я розповідав, кого треба підтримати. Тигова – на нардепа, а Віктора Мікуліна – на міського голову. Мікуліна, до речі, також підтримує на мера команда Тігова. Просився дуже депутат-облради Леонід Танцюра, навіть борди зробив у стилі Порошенка, але йому відмовили у підтримці", - додає Мельник.

Варто зауважити, що в Ірпені достроково обирають міського голову, бо після майдану місцевим активістам, зокрема Ігореві Домбровському, який пішов на фронт, пощастило люструвати протеже Азарова – Володимира Скаржинського.

 Люстрація Скаржинського

Мельник підтримує на посаду міського голови кандидатуру маловідомого всім Мікулина не випадково. Мікулин входить до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, а проти Мельника, як відомо, порушена карна справа.

Агітпродукція Мікуліна витримана у стилістиці блоку Петра Порошенка.

 

VIP-агітатор Мельник має в подальшому свої плани. На чергових виборах мера, які відбудуться восени 2015-го року, він, не виключено, виставлятиме свою кандидатуру.

"Кращого мера для Ірпеня як Петро Мельник – ви не знайдете", - переконує журналістів Мельник.

Але для початку Мельник збирається закрити кримінальну справу (Мікулин же має віддячити VIP-агітатору та й підтримка від блоку Петра Порошенка у цьому питанні не завадить). Але до цього екс-регіонал Мельник планує повернути собі свою споконвічну вотчину – податкову академію.

Задля відновлення своєї влади в регіоні Мельник готовий бути не лише агітатором, але й водієм.

Вихідними у Вишневому, яке теж входить у 95-й округ, на пасажирському сидінні його синьої шкоди бачили керівника штабу Тигова. Кермував, звісно VIP-водій Мельник.

Для штабу Тигова Петро Мельник – це можливість взяти близько 7-ми тисяч голосів. Саме стільки, зі слів Мельника, він отримав у Приірпінні.

Сам Тигов й гадки не має, кого йому штаб призначив VIP-агітатором:

"Мельник хотів якось виступити зі мною на одній сцені на якомусь заході в Ірпені. Тоді люди його на сцену не пустили. Я йому сказав – пройдіть спочатку люстрацію. Щодо того, що він за мене агітує – я не знаю… Я не знаю… Це політика.. Я в політиці людина нова. Буду дізнаватись. Мені в компанії Мельник не потрібен!"

Але Тигов припускає, що, можливо, таке рішення прийняв забудовник Лев Парцхаладзе, який курував роботу штабу блоку Петра Порошенка, зокрема, впливав на кадрові питання й зараз опікується кампанією Тигова.

Про те, що Тигов дійсно нова людина в політиці свідчать ось такі фото на його сторінці в соцмережі 

Щодо кандидатури Тигова і роботи штабу різко висловився Євген Жовтяк – єдиний кандидат по 95-му округу, який заради поразки Мельника зняв свою кандидатуру з виборів у 2012 році, щоб не розпорошувати голоси:

"Тигов взагалі ніхто – виконроб у забудовника Лева Парцхаладзе. Для мене достатньо, що на попередніх виборах він балотувався від створеного кланом Януковича проекту "Наталя Королевська", до того балотувався від "Ліберальної партії". У такому віці люди не змінюються!".

"Він такий, як і Кутовий, який йшов від Батьківщини та став "тушкою". У нього відсутні переконання. Сьогодні сильний Порошенко, і він, прикриваючись Порошенком, буде "залагоджувати" свої справи, завтра, якщо похитнеться Порошенко, перебіжить до переможця, і прикриваючись новим все так же буде вирішувати свої справи," - переконаний Жовтяк.

На виборах після Майдану в 95-му окрузі фактично вибору немає. Основна боротьба точиться між уже згаданим забудовником Тиговим і екс-регіоналом, міським головою Бучі Анатолієм Федоруком, за головування якого родина нардепа-комуніста створила в лісі так зване Бучанське межигір’я.

 

Олена Жежера, журналіст, для "Української правди. Київ"

powered by lun.ua