Galaxy S7 Edge: чи вдалося Samsung випередити iPhone?


У світі є тільки дві компанії, які реалізують свої мобільні прилади за цінами більшими ніж $600 мільйонними екземплярами. Це Samsung та Apple. Обидві створюють свої флагмани з оглядкою на конкурента. Саме тому зіставлення флагманів Galaxy S7 EDGE з iPhone 7 збуджує інтерес мільйонів прихильників.

Apple привнесла в iPhone 7 більше нововведень, ніж очікувалося. Це і великий вибір оформлення екрану, використання інноваційного сенсора з оптичною стабілізацією, водонепроникного корпусу, розширення пам’яті та багато ін. Також Galaxy S7 EDGE пропонує список переваг - тут є над чим замислитись, і вибір стає набагато складнішим.

Дизайн, матеріали корпусу, можливості

Звісно обговорювати зовнішній вигляд цих девайсів безглуздо, комусь подобається одне, комусь інше. Наприклад, Galaxy S7 EDGE унікальний скошеними краями екрану, ні в однієї компанії немає аналогів такого рішення, цей смартфон можна впізнати здалеку, що для нашого часу досить нетипово. 

В iPhone 7 Plus використовується 5,5-дюймовий Retina HD-дисплей з роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів і щільністю зображення 401 ppi. Його головний конкурент має аналогічний розмір діагоналі, проте дозвіл і щільність картинки вищі: 2560 × 1440 пікселів, 534 ppi відповідно.

Використання матриці Super-AMOLED дозволило інженерам Samsung реалізувати функцію AlwaysON. Завдяки їй дисплей S7 Edge завжди активний: на ньому можуть відображатися годинник, інформація про дзвінки, повідомлення, а також шпалери. До того ж, вона практично не садить батарею. Ще одна цікава функція Galaxy - автоматичне підстроювання підсвічування на підставі уподобань користувача. 

Продуктивність

Часи, коли гигагерци і гігабайти вирішували все, пройшли. Тепер усі флагмани працюють приблизно однаково, але різниця між iOS і Android є: "iPhone працює швидше". Навіть популярний бенчмарк AnTuTu, що використовується для тестування смартфонів, iPhone 7S Plus набирає 172 644 бали. Показник же Samsung Galaxy S7 EDGE більш скромний.

Камери 

Камери в смартфонах Samsung були і залишаються одними з кращих, але у iPhone 7 з'явилося непогана перевага - портретний режим з ефектом розмиття фону, причому ця можливість є тільки у версії з приставкою Plus.

У Galaxy S7 як і раніше є унікальна фішка - професійний режим, в якому можна вручну налаштовувати експозицію, витримку, баланс білого й фокус. Зрозуміло, що це потрібно не всім, але якщо ви готові витратити трохи часу, можна отримати відмінні знімки, які ніколи не зробите на інший телефон.

Автономність 

Чудес не буває: сьогодні практично всі телефони при активному використанні працюють день. Питання в тому, наскільки впевнено. Десь потрібно перекручуватися з режимами енергозбереження, щоб апарат якось дотягнув до вечора. Теоретично смартфони Samsung будуть працювати трохи довше, але треба враховувати, що це Android, і який-небудь кривий додаток може викачати всю зарядку за лічені години. 

Висновки

Таким чином, Samsung і Apple показали практично ідеальні смартфони. Однак Samsung Galaxy S7 EDGE перевершує свого конкурента відразу в кількох областях: це екран, камера та вартість. Проте у другого відмінні результати продуктивності.

powered by lun.ua