Кличко: Реконструкція Шулявського мосту розпочнеться до кінця рокуФото BBC.com

Реконструкція шляхопроводу на перетині проспекту Перемоги та вулиці Вадима Гетьмана розпочнеться в кінці цього року.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі одного з телеканалів, повідомляє прес-служба політика. 

"Є вже всі узгодження, до кінця року роботи розпочнуться. І навесні наступного року вийдуть на повну потужність", - сказав Кличко.

"Для повного запуску нової розв’язки потрібно півтора року", – наголосив мер. 

Кличко зазначив, що для будівництва з’їзду направо з проспекту Перемоги на вулицю Гетьмана доведеться знести частину цеху заводу "Більшовик".

Як відомо, ввечері 27 лютого у Києві частково обвалився Шулявський міст. Люди не постраждали.

18 травня Містобудівна рада Києва підтримала варіант реконструкції дорожньої розв'язки біля станції метро "Шулявська", що передбачає будівництво дорожньої петлі й знесення приміщень заводу "Більшовик". 

Нову розв’язку на Шулявці обіцяли звести за 1 рік і 400 мільйонів гривень.

Київська адміністрація мала намір провести реконструкцію Шулявського мосту й розв'язки біля станції метрополітену "Шулявська" до 2019 року.

Столичні активісти закликали міську владу збудувати на Шулявці трирівневу розв’язку з реверсним розподільчим кільцем. Для цього зареєстрували петицію на сайті міськради і створили сторінку на підтримку проекту у facebook.

Однак заступник голови КМДА Олександр Спасибко заявив, що Київська адміністрація не має наміру переглядати проект реконструкції розв’язки на Шулявці, навіть якщо петиція за трирівневу розв’язку набере необхідну кількість голосів.

У серпні Київська адміністрація все ж таки вирішила включити трирівневу розв'язку з реверсним розподільчим кільцем до складу техніко-економічного обґрунтування розв'язки на Шулявці.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ