У кінотеатрі "Братислава" відкриють центр розвитку підприємництваКінотеатр "Братислава" переобладнають під "Інноваційний Центр розвитку підприємництва".

Як повідомляє Київська міська держадміністрація, цей проект із робочим простором, лабораторіями та навчальними програмами розробили КМДА та ГО "Київський IT-кластер".

Облаштувати Центр планують у будівлі кінотеатру "Братислава", що біля Оболонської набережної.

Як зазначає перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, міська адміністрація виступає правовим гарантом і контролюватиме виконання всіх прописаних договором умов.

Представники КМДА та Оболонської РДА також увійдуть до ради експертів при KITC.

"Київський IT-кластер" уже має попередні угоди з IT-компаніями про підтримку запуску першої черги, яка обійдеться приблизно в 100 тисяч доларів.

Окрім приватних інвестицій, ГО розраховує на локальні грантові програми, гранти COSME Європейської комісії на розвиток кластерів та інфраструктури.

Новий Центр планують використовувати для популяризації підприємницької культури із залученням молоді для розвитку власних проектів місцевого та міжнародного рівнів.

Також тут планують проведення освітніх заходів і створення соціальних умов для розвитку молодих підприємців і виведення українських проектів на міжнародний рівень через залучення компетенцій і бізнес-акселераторів Європи та Ізраїлю.

Бюджет проекту попередньо оцінюють у 700 тисяч доларів.

Кінотеатр "Братислава", побудований близько 40 років тому, зараз у важкому стані. Після ревіталізації кінотеатр функціонуватиме, а сама будівля залишиться у комунальній власності міста.

Загальна площа приміщень "Братислави" становить 3 044 кв. м, із яких під кінотеатр виділять 620 кв. м. Кінотеатр віддадуть у розпорядження КП "Київкінофільм", яке організовуватиме покази фільмів, буде проводити тематичні заходи і направляти в Центр підприємництва проекти в галузі кіномистецтва. Із підприємством уже підписано відповідну угоду.

На площі, що залишилася, планується створити соціальний коворкінг, де 10% місць безкоштовно віддадуть талановитій молоді Києва – під місця для роботи стартапів, креативний простір для випускників центру, конференц-зали та навчальні аудиторій, IoT-лабораторію та FabLab, стартап-алею і демозону проектів.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ