Києву повернули понад 100 га землі у "Пирогові"Фото mesta.kiev.ua

Генпрокуратура повернула у власність громади Києва понад 102 га земель на території Національного музею архітектури та побуту України.

Про це повідомляє сайт відомства.

"Реально виконано рішення господарського суду Києва від 25.01.2017, за територіальною громадою Києва в особі Київради зареєстровано право власності на земельні ділянки зони охоронюваного ландшафту Національного музею архітектури та побуту України загальною площею понад 102 га, вартістю 266 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Київрада у порушення закону безоплатно передала зазначені земельні ділянки житловому кооперативу "Освітянин" для житлової забудови.

"Вказані обставини стали підставою для пред’явлення Генеральною прокуратурою позову з метою поновлення прав територіальної громади міста, який було задоволено", - йдеться в повідомленні.

У ході здійснення примусового виконання судового рішення внесено відомості до Держреєстру речових прав на нерухоме майно та зареєстровано право комунальної власності на земельні ділянки в особі Київради.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ