Бульвар Приймаченко прикрасять фантастичними звірами. ФОТОФото з facebook Prima Maria

Незабаром на бульварі Марії Приймаченко у Києві з’явиться низка арт-об’єктів за мотивами творчості відомої представниці наївного мистецтва.

Про це повідомляє "Культпростір".

Ініціатори проекту "Prima Maria Art Boulevard" планують створити на столичному бульварі своєрідний музей Марії Приймаченко просто неба протяжністю 500 м.

"Унікальність проект полягає в тому, що одна з вулиць Києва стане цілісним простором, в якому буде втілено фантастичний світ художниці. На арт-об’єкти перетворяться житлові будинки, офісні споруди, підземний перехід та практично всі елементи бульвару", – розповів автор ідеї Едуард Ахрамович. 

 Фото з facebook Prima Maria

Кураторами "Prima Maria Art Boulevard" стали скульптори Федір Баландін і Костянтин Скритуцький, відомі як творці Пейзажної алеї.

У рамках проекту планують встановити 16 тематичних скульптурних композицій та 2 скульптурні групи, стилізувати образами Марії Приймаченко 3 арки, а також перенести її картини на стіни кількох будинків.

У підземному переході на перетині бульварів Марії Приймаченко та Лесі Українки хочуть створити мозаїчне панно та монумент художниці.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ