Постійна адреса публікації: http://kiev.pravda.com.ua/news/5984973bc771b/
Українська правда
Київ

КМДА: Реконструкція Володимирського та Житнього ринків обійдеться у 70 мільйонів

04.08.2017  18:48


Фото kyiv1.com

Київська адміністрація має намір реконструювати будівлі Володимирського та Житнього ринків за орієнтовно 70 мільйонів гривень.

Про це йдеться у розпорядженні № 916.

За словами першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса, капремонт Володимирського ринку не проводився майже півстоліття.

"Після обстеження конструкцій ми з’ясували, що вони потребують капітального ремонту, а будівля в цілому та торговельний зал – реконструкції", - сказав він.

Капремонт Житнього ринку, за даними чиновника, не проводився близько сорока років. 

"Конструкції потребують укріплення, дах і система опалення – капітального ремонту, а торговельний зал – реконструкції", – сказав Пліс.   

Він наголосив, що будівля Житнього ринку сьогодні "є застарілою, втратила привабливість та використовується неефективно".[L]

"Орієнтовна вартість ремонту торговельного залу кожної будівлі становить близько 35 мільйонів гривень. При цьому ми плануємо залучити кошти інших суб᾽єктів господарювання та інвесторів", – сказав Пліс.

Згідно з розпорядженням, КП "Київтранспарксервіс" доручено на період реконструкції будівлі КП "Житній ринок" на вулиці Верхній Вал, 16 у разі необхідності призупинити паркування на майданчиках за адресами: вулиця Верхній Вал, 16 та вулиця Житньоторзька, 16.

А на період реконструкції будівлі КП "Володимирський ринок" – на вулиці Антоновича, 115 та на вулиці Володимиро-Либідській, 16.

© 2008-2018, Українська правда - Київ
Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на сайт.