У Києві влаштують свято на підтримку грудного вигодовуванняФото dettka.com

6 серпня у парку Шевченка у Києві відбудеться сімейне свято-акція на підтримку грудного вигодовування.

Про це повідомляють організатори у facebook.

На гостей свята чекатиме 2 лекційні локації, де проходитимуть лекції та семінари для вагітних жінок, годуючих мам та членів їх сімей.

А також галявина-практикум, де спеціалісти будуть навчати батьків та майбутніх батьків практичним навичкам: як зручно влаштуватись для годування, як допомогти немовляті пережити коліки, як безпечно зробити дитині масаж, як освоїти слінг тощо.

Для малюків організують майданчик розваг, де буде грати весела музика, проходитимуть різноманітні конкурси, танці, хороводи та майстер-класи.

Крім того, на сцені відбудеться традиційне дефіле одягу для вагітних та годуючих мам, а також розіграші від партнерів свята, вікторини та подарунки.

З детальною програмою можна ознайомитись тут (інформація оновлюється).

Початок о 10:00.

Усі заходи свята безкоштовні.

Захід відбудеться в рамках Всесвітнього тижня грудного вигодовування сьомий рік поспіль.  

Всесвітній Тиждень грудного вигодовування – це щорічна міжнародна акція, яка проводиться у більшості країн світу в перший тиждень серпня. Ініціатором акції виступає неурядова міжнародна організація "Всесвітній Альянс за Грудне Вигодовування" (WABA).

Мета заходу: привернути увагу суспільства та наголосити на важливості підтримки грудного вигодовування на всіх рівнях: родини, громади, системи охорони здоров'я, роботодавців, суспільства та держави. Створити дружню, підтримуючу атмосферу для жінок, які годують грудьми, та їх родин.

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ