Енергонезалежна школа на Осокорках обійдеться утричі дорожче, ніж звичайнаФото КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

КП "Житлоінвестбуд-УКБ" 21 липня за результатами тендеру замовило ТОВ "Подолжилбуд" будівництво школи у Дарницькому районі Києва за 387,53 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро".

Передбачається, що чотириповерхову загальноосвітню енергонезалежну школу "Інтелект" на 1 080 учнів зведуть до серпня 2018 року.

На будівельні роботи піде 281,58 мільйона гривень, на устаткування – 105,48 мільйона гривень, на медичні вироби – 471 тисяч гривень.

Саме будівництво коштує 261 тисячу гривень за учнівське місце.

За даними "Наших грошей", це втричі дорожче від опосередкованої вартості будівництва звичайних шкіл без басейнів та нововведень, яку Мінрегіонрозвитку встановило цього року на рівні 86 тисяч гривень за місце.

Субпідрядник ТОВ "Українські інфосистеми" Ярослава Холодова за 20% суми влаштує кабельні мережі, IP-телефонію, Wi-Fi, відеонагляд, телебачення, охоронну сигналізацію, систему контролю та управління доступом, дротове мовлення, диспетчеризацію, шкільне радіо, інтерактивний супровід навчання.

Стільки ж дадуть ТОВ "ПІК "Безпечні системи" Надії Пунько та Юрія Ліповцева на пожежну сигналізацію, оповіщення, блискавкозахист, системи пожежогасіння і димовидалення, вогнезахист несучих конструкцій тощо.

Відзначається, що ціни на деяке устаткування та матеріали вищі від ринкових.

Цього року передбачено фінансування в розмірі 46 мільйонів гривень, решта – у наступному році.

На заробітну плату піде 25,05 мільйона, тобто 6% загальної вартості підряду, на прибуток 2% – 7,27 мільйона гривень.

Відзначається, що ціна угоди на 0,2% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 388,34 мільйона гривень.

"Подолжилбуд" належить екс-нардепу від "Батьківщини" Юрію Сербіну.

Із 2004 року родина Сербіних володіє ТОВ "Екобуд", яке у свою чергу є співвласником ТОВ "Екобудінвест". Їхніми партнерами по цій фірмі від самого заснування є ПАТ "Фірма "Фундамент" із групи компаній, пов’язаних із директором "Житлоінвестбуд-УКБ" В’ячеславом Непопом, депутатом Київради від "Блоку Петра Порошенка".

У грудні 2016 року "Житлоінвестбуд-УКБ" замовив "Подолжилбуду" влаштування Центру Соціальних служб у Святошинському районі за 49,89 мільйона гривень.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ