Мати і дочка постачали у салони краси України фальсифікований ботоксФото kosmetiksiti.com

Прокуратура Київської області викрила родину, яка постачала у салони краси фальсифікований лікарський препарат ботокс, що впливав на стан здоров’я потерпілих.

Про це повідомляє сайт відомства.

Нині матері та дочці оголосили про підозру за ч. 2 ст. 321-1 (придбання, пересилання, зберігання з метою збуту та збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів) КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що жінки у грудні2016 – червні 2017 року через інтернет постачали в салони краси по всій території України препарат невідомого походження під виглядом ботоксу.

"Вказану речовину зловмисниці замовляли в Китаї, а у подальшому збували цей фальсифікат у салони краси за ціною значно нижчою, ніж ринкова. Після того, як потерпілим вводили цей препарат, в них значно погіршувався стан здоров’я", - повідомили у прокуратурі.

За висновками експерта, вказаний препарат ніколи не вироблявся для жодної країни світу і не був зареєстрований в жодній країні світу, а отже він є фальсифікованим лікарським засобом, який знаходиться у незаконному обігу.

На даний час процесуальний керівник скерував клопотання до суду щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває, встановлюються свідки та потерпілі.

Зловмисницям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на 5-8 років з конфіскацією майна.

Прокуратура Київської області закликає потерпілих у вказаному кримінальному провадженні звертатися за адресою: Київ, бульвар Лесі Українки 27/2 або за телефоном (044) 200-21-16.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ