Київводоканал пропонує боржникам реструктуризувати боргиФото yak-prosto.com

"Київводоканал" закликає споживачів, які мають борги за холодну воду, заключити договір реструктуризації боргу на вигідних умовах.

Про це повідомляє сайт товариства.

Відзначається, що за наявності заборгованості більше ніж за 2 місяці субсидії не нараховуватимуться.

"Закликаємо своєчасно сплатити рахунки за надані послуги в повному обсязі та не накопичувати борги. Київводоканал завжди готовий іти на зустріч клієнтам та шукати спільні шляхи виходу з проблемних ситуацій", - йдеться в повідомленні.

Для оформлення договору реструктуризації до Розрахункового департаменту "Київводоканалу" на вулиці Електротехнічній, 16 потрібно подати копії:

- першої та другої сторінок (останнє місце реєстрації) паспорта або іншого документа, що підтверджує особу;

- довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (або сторінки паспорта з відміткою про відмову в отриманні ідентифікаційного номеру);
- документів, що підтверджують право власності або користування житловим приміщенням (свідоцтво про приватизацію, договір купівлі-продажу, виписка з держреєстру прав власності, ордер, договір найму чи оренди та інше).

У разі неможливості надання ксерокопій, достатньо мати документи при собі: працівники водоканалу самі знімуть копії та внесуть відповідну інформацію до договору реструктуризації.

Саме оформлення договору реструктуризації забере не більше 10-15 хвилин.

"У разі несплати боргу у встановлені строки підприємство змушене стягнути його в судовому порядку з урахуванням штрафних, фінансових санкцій та судового і виконавчого зборів", - наголосили у водоканалі.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ