У Києві до середини вересня закриють два трамвайні маршрутиФото КиевВласть

12 липня орієнтовно до 15 вересня буде закритий рух трамваїв № 14 і № 15 у зв’язку щ капремонтом шляхопроводу на перетині бульвару Гавела та проспекту Комарова.

Про це повідомляє КП "Київпастранс".

На цей період для забезпечення пасажирських перевезень організують рух тимчасових автобусів№14Т та №14Т-К, тролейбусний маршрут №27К та збільшать кількість трамваїв на маршрутах №3 та №18.

Автобус №14Т "Проспект Відрадний – станція метро "Лук’янівська" курсуватиме за трасою: бульвар Гавела (від проспекту Відрадного) – вулиця Василенка – вулиця Дегтярівська – вулиця Довнар-Запольського – вулиця Білоруська – метро "Лук’янівська" – вулиця Дегтярівська – вулиця Василенка – бульвар Гавела.

Автобус №14Т-К "Проспект Відрадний – станція метро "Берестейська" рухатиметься за маршрутом: бульвар Гавела (від проспекту Відрадного) – вулиця Василенка – метро "Берестейська".

Тролейбус №27К "Залізнична станція "Київ-Волинський" – вулиця Дегтярівська" їздитиме за трасою: вулиця Пост-Волинська – проспект Відрадний – вулиця Гарматна – вулиця Борщагівська (у зворотному напрямку вулиця Лебедєва-Кумача) – вулиця Гетьмана – вулиця Довженка (до вулиці Дегтярівської).

"Пасажири автобусів №14Т; №14Т-К мають право користуватися місячними проїзними квитками для проїзду у трамваї протягом періоду закриття руху трамвайних маршрутів №14 та №15. Пасажири тролейбусів №27 та №27К мають право користуватися місячними проїзними квитками для проїзду у трамваї до 31 липня 2017 року", - відзначили у "Київпастрансі".

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ