На Осокорках обіцяють звести школу незалежну від "Київенерго"КП "Житлоінвестбуд-УКБ" у липні розпочне будівництво енергонезалежної загальноосвітньої школи "Інтелект" на 1080 учнів на масиві Осокорки.  

Про це "Українській правді. Київ" повідомили у прес-службі підприємства.

"Школа стане прикладом навчального закладу нового покоління з найсучаснішим устаткуванням, плануванням приміщень з системою "розумний дім" та енергоощадними технологіями. Зокрема, школа "Інтелект" стане першим в Україні енергонезалежним комунальним закладом, опалення якого буде здійснюватися системою теплонасосів без залучення "Київенерго"", - розповіли у КП. 

 

Школу "Інтелект" зведуть на ділянці колишнього недобуду 1995 року. Проектно-кошторисна документація наразі пройшла державну експертизу.

ЗОШ матиме 4 поверхи, просторі спортивні зали, басейни для плавання і навчання плаванню, бібліотеку, їдальню, виробничо-навчальні класи, буде пристосована для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

Для опалення приміщень, вентиляції та нагріву води збудують теплопункт.   

У школі облаштують внутрішнє та зовнішнє відеоспостереження, охоронну сигналізацію, систему керування доступом та систему протипожежного захисту.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ