Сина Пшонки позбавили мисливських угідь на КиївщиніФото kurs.if.ua

Прокуратура відсудила у сина генпрокурора за часів Віктора Януковича Артема Пшонки понад 15 га мисливських угідь у Київський області.

Про повідомив генпрокурор Юрій Луценко у facebook.

"Судом визнаний недійсним договір про умови ведення мисливського господарства, а також зобов’язано товариство, яке пов’язують із сином колишнього Генерального прокурора України за часів В. Януковича, повернути у державну власність мисливські угіддя площею понад 15 тисяч га на території Фастівського району", - написав він.

Луценко додав, що вказане товариство отримало мисливські угіддя з грубими порушеннями. 

"На даний час вказане судове рішення виконано в повному обсязі",  - написав Луценко.

Раніше журналісти програми "Наші гроші" за підсумками свого розслідування опублікували сюжет, згідно з яким прокуратура зірвала повернення державі лісових угідь Пшонки і Арбузова.

Натомість у Генпрокуратурі заявили, що інформація про зрив повернення державі цих лісових угідь внаслідок помилкових дій прокуратури не відповідає дійсності.

Відомство заявило, що Київський апеляційний суд 29 липня 2015 року задовольнив вимоги Фастівського міжрайонного прокурора щодо розірвання договору та повернення у державну власність мисливських угідь площею 15,3 га Пшонки у Фастівському районі.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ