Київводоканал почав відключати приватні будинки, які крадуть воду"Київводоканал" розпочав відключення приватних будинків, які самовільно підключились мережі водопостачання, не укладали договору та не платили за спожиту послугу.

Про повідомляє сайт підприємства.

Минулого тижня від мережі водопостачання відрізали будинки по вулиці Кисловодській, 69/6 у Деснянському районі, провулку Ялинковому, 13 у Дарницькому районі, вулиці Новікова-Прибоя, 17 у Оболонському та вулиці Одеській, 1/20 у Солом’янському районах. 

"Власники цих домогосподарств не уклали договори з "Київводоканалом", а також систематично не платили за холодну воду та водовідведення. Загальний розмір їх боргу перед підприємством склав більше 18 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що відключені  будинки взяли на контроль, щоб уникнути самовільних повторних підключень до мереж.

"Якщо при черговій перевірці буде встановлено повторну незаконну врізку, частину труби виріжуть, що створить складнощі у наступному підключенні", - пояснили у водоканалі.

Наголошується, що відновлення водопостачання можливе лише за умови укладення договору та вирішення питання з заборгованістю.  

На споживачів, які продовжуватимуть безоплатно користуватися водою, обіцяють подавати до суду.

 
 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ