На сміттєвому полігоні під Києвом цілодобово чергуватиме протипожежна технікаФото КиевВласть

Київська адміністрація організувала цілодобове чергування протипожежної техніки на сміттєвому полігоні №5 у зв’язку з прогнозованим підвищенням температури повітря.

Про це повідомляє сайт міської влади.

"Аби уникнути пожеж та інших надзвичайних ситуацій на території Полігону побутових відходів № 5 у цілодобовому режимі чергуватиме протипожежна техніка", - йдеться в повідомленні.

Також ідготовлені два резервуари з водою, запаси ґрунту для ліквідації займань.

"Також оператор полігону має посилити контроль за тим, аби на полігоні не перебували сторонні особи, які наражають себе на небезпеку, перебуваючи на пожежонебезпечному об’єкті", – підкреслив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він додав, що для працівників полігону планують провести протипожежні навчання.

У КМДА наголосили, що полігон №5 має спеціальну систему виведення пожежонебезпечного газу – метану, аби він не накопичувався всередині сміття.

Також половина карти полігону, майже 10 га, вже перекрита мінеральним ґрунтом, що зменшило площу полігону, де існує ризик виникнення пожежі.

Як відомо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі на Львівщині під час гасіння пожежі стався зсув сміття. У результаті під завалами опинилися троє рятувальників. Згодом знайшли їх тіла. Загинули капітан служби цивільного захисту Юрій Рудий (1987 р.н), старший лейтенант служби цивільного захисту Андрій Винкевич (1983 р.н.) та сержант служби цивільного захисту Богдан Юнк (1988 р.н.).

За фактом зсуву відкрито кримінальну справу.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ