У КМДА розповіли, як проконтролювати якість прибирання у під’їздіФото oren-cleaning.ru

Столичні мешканці можуть долучитися до будинкового активу і контролювати якість прибирання під’їздів та прибудинкової території.

Про це на брифінгу 26 червня заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"Піднімається рівень оплати за утримання будинків прибудинкових території. Сьогодні наше завдання забезпечити якість послуги. Є існуючі активи у будинках у будинках – ті люди, які представляють будинкові громади, інститут у повноважених будинку. Ми також приймаємо на 1551 і 1557 заявки від тих людей, які хочуть представляти інтереси будинку громади у взаємовідносинах з постачальниками послуг", - сказав чиновник.

Він додав, що наразі КМДА готує проект рішення Київради про громадських енергоінспекторів, які контролюватимуть зняття показників будинкових лічильників і загалом якість надання послуг.

Пантелеєв очікує, що таке рішення проголосують до початку опалювального сезону.

"Для нас важливо, щоб у кожному будинку були люди, які будуть жертвувати трохи свого часу і енергії, щоб контролювати підприємства, які надають послуги", - сказав він.

Щодо послуги прибирання сходових клітин, яку часто надають не зовсім якісно, то мешканці зможуть підписувати спеціальні акти, де зможуть вказати, добре прибрано у  під’їзді, чи ні.  

"Раз на місяць до цих людей (будинкового активу – ред..) звертатимуться працівники ЖЕКу з проханням підтвердити якість прибирання або не підтвердити, або написати зауваження. Цей акт буде документом, який буде брати учать у формуванні матеріального заохочення для тих людей, від яких залежить прибирання – від  двірника до керівника ЖЕКу", - підсумував Пантелеєв.  

Як відомо, з 1 липня у Києві вступлять у дію нові, збільшені удвічі, тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій

Ірина Балачук, Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ