Київенерго назвало найбільших боржників за теплоФото "Київенерго"

Борг столиці за тепло на 1 червня становить 3,8 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

Найбільшу заборгованість за тепло, опалення та гарячу воду мають населення (1,6 мільярда) та житлово-експлуатаційні організації (798,4 мільйона гривень). 

Борг організацій, які фінансуються з держбюджету, становить 82,1 мільйона гривень, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій – 1,1 мільярда гривень.

"Критична ситуація з розрахунками за опалення та гарячу воду зберігається у Деснянському (202,7 мільйона гривень) та Святошинському (186,8 мільйона гривень) районах", - йдеться в повідомленні.

У перерахунку на одного мешканця району найбільші борги за опалення та гарячу воду мають мешканці Печерського району – 3,3 тисячі гривень.

"Серед житлових будинків максимальну заборгованість накопичили споживачі Подільського району – 6,2 мільйона гривень (вулиця Вишгородська, 45), Печерського – 3,2 мільйона (вулиця Щорса, 44а) та Солом’янського – 2,3 мільйона (вулиця Михайла Донця, 2А)", - додали у прес-службі. 

 

"Київенерго" наголошує, що не має інших фінансових джерел для погашення боргів за спожитий газ, крім розрахунків споживачів, тому недотримання платниками фінансової дисципліни ставить під загрозу роботу компанії.

"Сплачені клієнтами кошти зараховуються на спеціальні рахунки, з яких, згідно алгоритму НКРЕКП, автоматично перераховуються на оплату за газ та його транспортування", - пояснили у компанії.

Як відомо, 30 травня "Київтрансгаз" припинив газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою Оболонь, Троєщину, Райдужний та Лісовий масиви Києва.

Компанія "Київенерго" заявила, що несе від такого відключення мільйонні збитки, а кияни можуть просидіти без гарячої води до жовтня.

Міненерговугілля дало доручення "Київтрансгазу" під’єднати до мережі ТЕЦ-6 у Києві, щоб відновити постачання гарячої води у кілька районів міста.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ