Коментарі - 9
Fedya _ 21.06.2017 13:18
Странный у на народ. Никогда не поймёшь что именно будут обсуждать.
Serge Simakin _ 20.06.2017 19:38
Oleksandr Chyzhov:
... краще скажіть, чим у цей момент займався черговий по станції?
Він же всього-навсього черговий по станції, а не супермен зі здібностіми передбачення)))
По-перше, це могло статися безпосередньо перед прибуттям поїзду, що логічно, дівчина готувалась зайти і підійшла надто близько. По-друге, всіх людей на всіх перонах не можна бачити одночасно, якби вона п'ять хвилин там хиталася, її б самі люди підхопили б, це миттєво сталося.
Не захищаю нікого, але два комента з сімох, що одразу бачать винного - це занадто. В судді вам не можна))
Vanya Panchenko _ 20.06.2017 02:18
Тут ще питання вентиляції станцій.. гроші то відмиваються, а обладнання для нагнітання повітря часто зіпсоване, і не функціонують всі вентилятори, шахти брудні, кисню не вистачає... та що там говорити, чинуші безпосередньо винні в смертях і каліцтвах, коли крадуть гроші, які забезпечують інфраструктуру.. скільки людей гине через розбиті дороги, скільки через обдерті лікарні, через неможливість отримання здорового харчування і т.п.....
Виталий Пашко:

БЕШЕННО ПЛЮСУЮ !!! бедная девочка....
Oleksandr Chyzhov _ 19.06.2017 22:57
Та як стояти й так усі знають, краще скажіть, чим у цей момент займався черговий по станції?
Виталий Пашко _ 19.06.2017 22:29
100%
Стоять нужно на расстоянии от края минимум свой рост.
Когда поезд уже движется мимо тебя, тогда уже можно осторожно подходить к линии.
Oleksandr Chyzhov _ 19.06.2017 22:28
А що, на Льва Толстого відсутнє відеоспостереження? Чому черговий станції не встиг попередити машиніста чи зупинити рух потяга на виїзді до платформи?
Roman Denisov _ 19.06.2017 16:06
Николай Ильтяй:
+1000
Николай Ильтяй _ 19.06.2017 15:13
В метро нужно стоять не за белой линией, а как минимум за 2 м до края. И подходить ближе только после прибытия поезда. Можно не только сознание потерять, а просто упасть в результате какого-то толчка в спину.