У Києві ліквідували конвертцентр з обігом у 156 мільйонівПрокуратура спільно з податковою припинили діяльність конвертаційного центру, який у 2015-2017 роках надавав незаконні послуги підприємствам реального сектору економіки.

Про це повідомляє Прокуратура Києва у facebook. 

Зловмисники через підконтрольні їм 15 фіктивних і транзитно-конвертаційних компаній конвертували безготівкові кошти у готівку. Проконвертовані гроші та підроблені первинні документи доставляли кур’єрами.

Обмін валют здійснювали у незаконно діючих пунктах обміну.

"За надання вказаних послуг учасники злочинної групи отримували від підприємців "винагороду" у розмірі 10-12% від загальної суми проконвертованих коштів. Загальний же обіг конвертаційного центру за період 2015-2017 років склав понад 156 мільйонів  гривень", - йдеться в повідомленні.  

 

За результатами проведених 12 обшуків в офісних, складських приміщеннях, в автомобілях та за місцями проживання фігурантів вилучили комп’ютерну техніку, планшети, мобільні телефони, первинні та фінансово-господарські документи, чорнові записи, банківські картки, а також майже 20,5 мільйона гривень.

На даний час із засновниками та посадовими особами зазначених підприємств проводяться слідчі дії.

Вирішується питання про накладання арешту на вилучено майно та грошові кошти.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ