У неділю через "Марш рівності" перекриють рух у центрі КиєваЗ 6:00 до 14:00 18 червня у центральній частині столиці тимчасово обмежать рух транспорту у зв’язку з проведенням "Маршу рівності".

Про це повідомляє сайт Київської адміністрації.

На півдня заборонять рух на вулицях Володимирській (на відрізку від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Льва Толстого), Льва Толстого (на відрізку від вулиці Тарасівської до площі Льва Толстого), Антоновича (на відрізку від вулиці Саксаганського до вулиці Льва Толстого), Великій Васильківській (на відрізку від вулиці Саксаганського до вулиці Павла Скоропадського), Пушкінській (на відрізку від бульвару Тараса Шевченка до вулиці Льва Толстого) та на бульварі Тараса Шевченка (на відрізку від Бессарабської площі до вулиці Леонтовича в обох напрямках).

На цей період будуть внесені зміни і в маршрути руху міського наземного пасажирського транспорту.

18 червня з початку руху до 14:00:  

- тролейбуси № 5, 8, 9, 17 курсуватимуть від вулиці Білицької, вулиці Смілянської, аеропорту "Київ", площі Космонавтів до бульвару Тараса Шевченка за діючим маршрутом, далі – за схемою: вулиця Леонтовича – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Пирогова – бульвар Тараса Шевченка, далі – за діючою трасою.

- автобуси № 20 курсуватимуть від ж/м Корчувате до вулиці Великої Васильківської за діючим маршрутом, далі так: вулиця Саксаганського – вулиця Антоновича, потім у напрямку ж/м Корчувате за діючим маршрутом.

- автобуси № 24 курсуватимуть від Національного музею історії України в II світовій війні до вулиці Володимирської за діючим маршрутом, далі – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Пирогова – бульвар Тараса Шевченка – вулиця Симона Петлюри – залізничний вокзал "Центральний" – вулиця Симона Петлюри – бульвар Тараса Шевченка – вулиця Леонтовича – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Володимирська – Володимирський проїзд – вулиця Михайлівська – вулиця Хрещатик, потім – за діючою трасою.

- автобуси № 114 курсуватимуть від вулиці Милославської до вулиці Володимирської за діючою трасою, далі – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Пирогова – бульвар Тараса Шевченка – вулиця Симона Петлюри – залізничний вокзал "Центральний" – вулиця Симона Петлюри – бульвар Тараса Шевченка – вулиця Леонтовича – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Володимирська – Володимирський проїзд – вулиця Михайлівська – вулиця Хрещатик, далі – за діючою трасою.

- автобуси № 118 курсуватимуть від метро "Чернігівська" до вулиці Басейної за діючим маршрутом, далі так: вулиця Хрещатик – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Пирогова – бульвар Тараса Шевченка – проспект Перемоги – вулиця Борщагівська – провулок Політехнічний – метро "Політехнічний інститут" – проспект Перемоги – бульвар Тараса Шевченка – вулиця Леонтовича – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Хрещатик – вулиця Велика Васильківська – вулиця Павла Скоропадського – вулиця Басейна, далі – за діючим маршрутом.

Останнє відправлення тролейбусів № 93Н від зупинки "метро "Площа Льва Толстого" відбудеться о 05:50.

Також піч час проведення заходу можливе тимчасове короткочасне закриття станцій метрополітену "Площа Льва Толстого" та "Палац спорту".

powered by lun.ua
Коментарі - 13
Igor Ferrari Igor _ 17.06.2017 19:44
Igor Marchenko:
....... так обмежують бо гетеросексуали не проводять рекламних парадів, але вочевидь щілиноводи і вічковтирачі полюбляють неПриємності на причинні місця "ізабражая жертву"....нехай рвуть ...опу за права людини якщо таке "рвєніє"
Знову світло-сині збоченці повилазили.
Petro Starokhatnyi _ 17.06.2017 01:37
Треба зазначити, що шість тисяч правоохоронців будуть охороняти це садомське дійство за БЮДЖЕТНІ КОШТИ! А ворогів, бля, виганяти з рідної землі, так "х*юшки з рошен переплетені"!
Igor Marchenko _ 16.06.2017 23:44
Olex71:
rujena:
Нав'язлива ідея показувати своє збочення оточуючим - це патологія.
Пройти маршем это "збочення"? Виноваты ли они в том, что отличаются от нас? Меньше ли у них прав? Мне, например, как непьющему, "збоченням" кажутся всякие питейные фестивали. Запретить? Уважаемый, свобода каждого заканчивается там, где начинается свобода другого. Они своим маршем ограничивают Вашу сексуальную свободу?
Kobel Ihor _ 16.06.2017 23:37
rujena:
Дмитро Володимирович:
А рух через марші психічно хворих перекривати-це не дискримінація нормальних людей?
Та чи інша сексуальна орієнтація, не є патологією, яка повинна піддаватися психологічної корекції. Гомосексуалісти - це такі ж нормальні люди, як і гетеросексуали. Гомосексуалізм - це не психічне захворювання, яке необхідно в обов'язковому порядку лікувати медикаментозно або за допомогою психотерапевтів.
А навіщо обов'язково лізти наперед із своїми нормальностями?
Навіщо провокувати? Але там гоиіків мізерна кількість . Більшість там грантові активісти
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter