У суботу через "Парад трамваїв" внесуть зміни в роботу транспортуФото transit.parovoz.com

17 червня з початку руху до 16:00 буде закрито рух трамваїв на ділянці від Контрактової площі до Подільського ТРЕД і від Контрактової площі до вулиці Січових Стрільців.

Це пов’язане з проведенням "Параду трамваїв" на Контрактовій площі, повідомляє КП "Київпастранс".

Також на цей період змінять роботу трамваї № 12, 14, 18, 19 та автобуси № 119 і № 502.

Рух трамваїв № 14 і № 18 закриють, трамваї № 12 і № 19 курсуватимуть від Пущі-Водиці та площі Тараса Шевченка до Подільського ТРЕД.

Автобуси № 119 і № 502 курсуватимуть від вулиці Смолича та проспекту Гонгадзе до вулиці Верхній Вал.

Водночас підприємство пустить два додаткові автобуси – №18Т від метро "Контрактова площа" до вулиці Січових Стрільців (вулиця Верхній Вал – вулиця Межигірська – вулиця Нижній Вал – вулиця Глибочицька – Глибочицький проїзд – вулиця Січовий Стрільців – вулиця Глибочицька – вулиця Верхній Вал) та

№ 19Т від метро "Контрактова площа" до вулиці Сирецької (вулиця Верхній Вал – вулиця Межигірська – вулиця Щекавицька – вулиця Костянтинівська – вулиця Юрківська – вулиця Кирилівська – вулиця Сирецька – вулиця С. Скляренка – вулиця Куренівська – вулиця Кирилівська – вулиця Щекавицька – вулиця Костянтинівська – вулиця Верхній Вал).

Відзначається, що пасажири автобусів № 18Т і № 19Т зможуть користуватися місячними проїзними квитками, придбаними для проїзду в трамваї.
 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ