Київенерго каже, що несе мільйонні збитки, а кияни можуть залишитись без гарячої води до жовтняФото "Київенерго"

Компанія "Київенерго" оцінює збитки від відключення від газопостачання ТЕЦ-6 у Києві в 1 мільйон гривень на тиждень.

Про це під час прес-брифінгу 13 червня заявив голова спостережної ради "Київенерго" Іван Плачков, повідомляють "Українські новини".

"Наразі ТЕЦ-6 через відключення газу й простій переживає колосальні технічні складності для підтримки системи. Плюс ми витрачаємо 1 мільйон гривень на тиждень для підтримки ТЕЦ-6", - сказав він.

Плачков відзначив, що за останні 10 років роботи "Київенерго" ТЕЦ-6 зупиняли 2 рази із простоєм не більше 2 днів.

Він додав, що кияни можуть залишитись без гарячої води до початку опалювального сезону.

Як відомо, 3 травня "Київгаз" призупинив газопостачання 40 квартальних котелень, які забезпечують гарячою водою 231 будівлю.

24 травня через борги "Київенерго" газ відключили СТ-1, СТ "Біличі" та районній котельні "Теремки", які забезпечують гарячою водою 1980 споживачів.

30 травня "Київтрансгаз" припинив газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою Оболонь, Троєщину, Райдужний та Лісовий масиви Києва.

powered by lun.ua
Коментарі - 8
Тарас Орел _ 13.06.2017 18:59
Сергій Терещенко:
напугали їжака , з бойлером та електроплитою сім"я на двох чоловік 290 Квт на місяць- свою "гарячу" воду Ахметов може забирати в Фонд Рената Ахметова. Централізоване водопостачання це нонсес - відригання СРСР
А електроенергія з повітря береться? Чи пан не в курсі, що таке ТЕЦ?
напугали їжака , з бойлером та електроплитою сім"я на двох чоловік 290 Квт на місяць- свою "гарячу" воду Ахметов може забирати в Фонд Рената Ахметова. Централізоване водопостачання це нонсес - відригання СРСР
А в чем убытки Киевэнерго из-за простоя ТЭЦ? Ваня с командой бесплатно поддерживают стены? пусть греют углем, в Роттердаме его до хрена, и дешевле, чем у Ахметки. Не говоря уже про Польшу.
Александр Комарницкий:
А зачем сливать воду с труб? Пусть остается холодная вода в трубах. А разрушаются трубы из-за кислорода, который скапливается в верхней зоне труб в подогретой воде и "сверлит" металл. Для сведения специалистов
Отсутствие воды в трубах приведет к их полному разрушению от ржавчины. Ахмету пох, т.к. "Киевэнерго" у него забирают. Но о чем думает Кличко? Придется менять все подводящие трубы за наш, естественно, счет. После 3-х месячного аналогичного простоя в 14-м году количество латаний труб увеличилось на порядок, после нынешнего простоя латать будет нечего. И кто ответит за это?
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter