Директори 8 реабілітаційних центрів привласнили кошти на лікування учасників АТОФото zhitomir.info

Керівникам 8 реабілітаційних центрів оголосили про підозру у привласненні та розтраті майже 10 мільйонів гривень, виділених на лікування учасників АТО.

Про це повідомляє Прокуратура Києва у facebook.

На даний час скеровано до суду кримінальне провадження стосовно директора санаторно-оздоровчого комплексу "Джерельце", яка привласнила понад 1 мільйон гривень, які виділялись на реабілітацію понад 170 учасників АТО.

Також завершується розслідування ще у 6 кримінальних провадженнях за фактами вчинення аналогічних злочинів директором ТОВ "Трускавецьінвест", головою громадської організації "Історія життя", директором Менського санаторію "Остреч", директором Волинського обласного санаторію "Лісова пісня", головним лікарем ДП "Клінічний санаторій "Курорт Березівські мінеральні води", генеральним директором ТОВ "Санаторій Київ плюс".

"Ще один фігурант справи – директор БО "Надія на щастя", котрий мав організувати проходження реабілітації для бійців АТО, перебуває у розшуку. На сьогодні отримано дозвіл суду на його затримання", - повідомили у прокуратурі.

  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ