Кличко про перевірку НАБУ: все, що маю, задекларувавФото kievcity.gov.ua

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що задекларував усе рухоме і нерухломе майно, що йому належить.

Про це він написав у facebook, коментуючи інформацію про відкриття кримінального провадження НАБУ щодо можливої недостовірної інформації у декларації Кличка.

"Усе, що належить мені, я задекларував – чесно і згідно з законодавством. Усю необхідну інформацію і пояснення я надав НАБУ вже давно", - написав мер Києва.

Він додав, що "сенсації" у тому, що НАБУ перевіряє його декларацію, немає. 

"Це їх робота перевіряти інформацію, зокрема, і за зверненням громадських організацій, депутатів чи журналістів. Перевіряти, навіть, коли справи, фактично немає, і коли змушують робити це повторно...", - написав Кличко. 

Він додав, що будинки, якими цікавляться активісти, належать його брату-боксеру.

"Когось цікавлять будинки? – Теж говорив, що належать вони компаніям мого брата. Як я чи мій брат заробили свої статки? Про це знає весь світ. Тому, "друзі", не шукайте чорну кішку в темній кімнаті. А тим, хто шукає, бажаю успіхів, якщо немає чим зайнятися", - підсумував Кличко.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро України за зверненням активістів зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації мером Києва Віталієм Кличком.

Звернення активістів базується на розслідуванні програми "Схеми", яке вийшло в ефір у грудні минулого року. 

 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ