Київ виділив 200 мільйонів на реконструкцію частини зоопаркуКиївська адміністрація виділила 200 мільйонів гривень на першу чергу реконструкції Київського зоопарку.

Про це на брифінгу 6 червня заявив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

"Ми виділили в цьому році 200 мільйонів гривень на реконструкцію першої черги", - сказав він.

Спасибко додав, що до підготовчих робіт приступлять до кінця червня.

"Ми хочемо зробити і зробимо яскравий європейський об’єкт. У першу чергу це буде реконструкція вхідної групи, мавпятника, двох озер. Уже наступного року кияни зможуть побачити, наскільки гарним буде цей об’єкт. Це буде найкращий зоопарк в Україні і буде конкурувати з європейськими зоопарками", - заявив Спасибко. 

Як повідомляють "Українські новини", 3 квітня відбувся конкурс, переможцем якого стало ТОВ "Київський інститут міського цивільного проектування".

Компанія виграла право виконати проектні роботи на реконструкцію об'єктів столичного зоопарку за 28,2 мільйона гривень.

Зазначається, що концепцію відновлення зоопарку розробила та ж організація, що потім перемогла в тендері на виконання проектних робіт.

Як відомо, у червні 2016 року мер Києва Віталій Кличко обіцяв кардинально змінити зоопарк за 2-3 роки.

У липні 2016 року столична влада розробила концепцію розвитку міського зоопарку, щоб привести його у відповідність до європейських стандартів.

У 2007 році київський зоопарк був виключений з Європейської асоціації зоопарків, оскільки не відповідав стандартам утримання тварин.

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ