Кличко: Другу нитку колектора запустимо у вересніФото kievcity.gov.ua

Друга нитка міського колектора готова на 92%, тож об’єкт введуть в експлуатацію вже у вересні цього року.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, повідомляє прес-служба політика.

"Зараз основна нитка колектора – у аварійному стані, тому ми завершуємо роботу над його другою (дублюючою) ниткою. Вона готова на 92%, і у вересні цього року буде введена в експлуатацію", - зазначив Кличко.

Він нагадав, що до міського колектора, побудованого у 60-х роках минулого століття, потрапляють стічні води майже з усього міста і рухаються до Бортницької станції аерації.

Кличко підкреслив, що дублююча нитка міського колектора будується з використанням сучасних технологій, що дозволить експлуатувати об'єкт упродовж наступних 100 років, з гарантійним терміном роботи – не менше 50 років.

За словами мера, вартість будівництва колектора-дублера – 1,3 мільярда гривень. Дві третини цієї суми профінансувало місто, третину – держава.

"Якщо на колекторі відбудеться серйозна аварія, це стане небезпекою не лише для Києва, а й може стати екологічною катастрофою для всієї країни. Тому одночасно із введенням в експлуатацію другої нитки колектора ми почнемо реконструкцію основної. У результаті ці нитки  дублюватимуть одна одну, що забезпечить безперебійну роботу усієї мережі відведення стічних вод у місті", - підкреслив Кличко.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ