Київ просить Кабмін ввести мораторій на відключення газу ТЕЦФото civilnet.am

Київська адміністрація просить Кабінет міністрів ввести мораторій на відключення ТЕЦ від газопостачання.

Про це на брифінгу 31 травня заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє сайт міської влади.

"Ми закликаємо уряд встановити мораторій на відключення від газопостачання об’єктів, що забезпечують жителів Києва необхідними комунальними послугами", – сказав він.

Пантелеєв відзначив, що мораторій повинен діяти, поки не будуть проведені відповідні взаєморозрахунки між тепло- і газопостачальними підприємствами.

Чиновник також висловив сподівання, що ситуація з відключенням гарячої води киянам у зв’язку з припиненням газопостачання ТЕЦ-6 вирішиться упродовж "найближчих днів".  

"Наразі через зупинку ТЕЦ без гарячого водопостачання залишаються понад 2 000 житлових будинків, 39 лікарень, 164 дитячих садки, 123 школи", – сказав заступник мера. 

Як відомо, 3 травня "Київгаз" призупинив газопостачання 40 квартальних котелень, які забезпечують гарячою водою 231 будівлю.

24 травня через борги "Київенерго" газ відключили СТ-1, СТ "Біличі" та районній котельні "Теремки", які забезпечують гарячою водою 1980 споживачів.

30 травня "Київтрансгаз" припинив газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою Оболонь, Троєщину, Райдужний та Лісовий масиви Києва.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ