Поліція обіцяє розслідувати міжетнічний конфлікт у кафе ЛінасФото Костянтина Реуцького

Столичні правоохоронці "ретельно розслідують" конфлікт у кафе "Лінас", що на Бессарабській площі.

Про це увечері 24 травня повідомив начальник Головного управління Нацполіції у Києві Андрій Крищенко.

Він нагадав, що 21 травня у закладі відбувся конфлікт між персоналом і відвідувачами, яким мав етнічне підґрунтя.

"Такі конфлікти є неприпустимими. У випадку надходження таких звернень ми реагуватимемо в межах чинного законодавства та проводитимемо заходи для запобігання проявів ксенофобії", - наголосив Крищенко.

При цьому він додав, що люди, яким погрожували або ж вони стали жертвою правопорушень, не завжди звертаються у поліцію для написання відповідних заяв.

"За кожним зверненням поліція проводитиме ретельні перевірки. Щодо конфлікту у кафе: сьогодні ми отримали заяву за підписом кількох осіб, є кримінальне провадження, будуть проведені всі необхідні слідчі дії, вилучені записи з камер відеонагляду. Тож можу запевнити: події у кафе будуть належно розслідувані", - сказав керівник поліції Києва.

Водночас столичні жителі увечері 24 травня зібралися на "антипогромний концерт" на Бессарабці, щоб підтримати кафе "Лінас".  

Як відомо, раніше близько 50 активістів прийшли до ресторану ліванської та східної кухні "Linas Сafe" на Бессарабській площі і вимагали закрити заклад, зокрема, через невикористання персоналом української мови під час обслуговування. Активісти погрожували погромами.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ