КМДА дала 3 мільйони не на "Велодень", а на відкриття велотреку – Оргкомітет "Велодня"Оргкомітет "Велодня" у Києві заявляє, що 3 мільйони, які Київська адміністрація відписала на проведення "Велодня" витратять не на "Велодень", а лише на відкриття велотреку.

Про це йдеться у заяві оргкомітету, опублікований у facebook.

"Ми не маємо ніякого стосунку до тендера", - йдеться в повідомленні.

Оргкомітет пояснює, що для того, щоб отримати дозволи про проведення їх акції, їх в офіційному розпорядженні №583 від 17.05.2017 поєднали з церемонією відкриття Велотреку, і назвали "про проведення спортивно-масового заходу "Велодень".

"До відкриття велотреку оргкомітет Велодня не має жодного стосунку, так само як і до тендера, який проводився на його відкриття", - йдеться в повідомленні.

Оргкомітет заявляє, що для нього стало прикрою несподіванкою те, що на їх акцію нібито витрачають бюджетні гроші.

"Ми дуже просимо не плутати ці 2 події. Урочисте відкриття Велотреку заплановано на 20:00, і там відбуватиметься світлове шоу, виступи артистів, туди запрошено багато гостей. Натомість – Велодень наймасовіша громадська велосипедна акція в країні, яка збирає декілька тисяч велосипедистів", - йдеться в повідомленні.

Оргкомітет наголошує, що КМДА в організації акції допомагає лише тим, що забезпечує "Велодень" звуком. Усі інші витрати покладені на велосипедистів і спонсорів.

"За швидкі, туалети, бензин супроводу, друк, медалі, роботу дизайнерів, фотографів та операторів ми вже заплатили самі", - підсумував оргкомітет "Велодня". 

Як відомо, раніше  "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро" повідомили, що Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА 10 травня уклав угоду з ТОВ "Гагарін Медіа" щодо проведення "Велодня" 20 травня за 3 мільйони гривень. 

Українська правда. Київ 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ