УГКЦ проситиме інші країни захистити Патріарший собор від руйнуванняФото ugcc.ua

Українська греко-католицька церква заявляє про руйнування Патріаршого собору на Микільській Слобідці у зв’язку з будівництвом житлового комплексу "Сонячна рів’єра" і проситиме інші країни захистити собор.

Про це повідомляє сайт УГКЦ.

"УГКЦ буде просити захисту в країн, громадяни та структури яких інвестували свої кошти в будівництво Патріаршого собору УГКЦ і бажають захистити свої інвестиції, оберігаючи собор від руйнувань", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що забудовник відновив будівельні роботи, але не вів з представниками УГКЦ переговорів щодо усунення можливого руйнівного впливу будівель на Патріарший собор.

"Державні, контролюючі будівництво, органи нам не надали жодних експертиз евентуального впливу будівель на собор. Навіть заяви столичної влади, що забудовник зменшить поверховість, – також залишились тільки словами", - наголосили в УГКЦ.

Церква також зазначає, що заяви про нібито її домовленість зі скандальним забудовником не відповідають дійсності.

"Церква далі обстоює позицію, згідно з якою має бути збережене цільове призначення земель довкола Патріаршого собору УГКЦ, з урахуванням вимог щодо збереження пам’ятки ландшафту "Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпра", з врахуванням прибережної захисної смуги в 100 метрів", - йдеться в повідомленні.

powered by lun.ua
Коментарі - 4
Dm Gr _ 19.05.2017 22:06
шановні, ще раз, ніякого матеріального або іншого інтересу до цієї справи, я особисто і моя сімя не маємо. Я відстоюю свою позицію. Мені дуе подобається нова набережна і все що там зроблено.це вперше за 20 років на Слобідці такі зміни. До речі, не тільки мені. Питання в мене, а в Собору є експертиза, що тріщина чи ще щось пішло саме від новобуду? shustro.live _ Про які повтори ви згадуєете? може у вас немає естетичного смаку? чи ви прихильник барокко і 3-и поверхових хатинок в 21 столітті? Семенен _ паскудити берег Дніпра це ви помилилися на км приблизно. ВИще по течій там генделі стоять на воді, та наливайку монтують, ото паскудять. А тут все навпаки берег став чистіший та привабливіший!
Семенен _ 19.05.2017 17:36
справді ні вякі рамки нелізе. Обов"язково треба було паскудити берег Дніпра тим недолугим висотником? Мало спальних районів?
shustro.live _ 19.05.2017 17:02
Dm Gr:
це вже ні в які рамки не влазить. Чому попи лізуть туди, куди не потрібно? Грошенятами мабуть запахло?

Поясніть, будь-ласка, чому незаконна потвора на схилах Дніпра - це добре. У Вас там доля?
Dm Gr _ 19.05.2017 16:09
це вже ні в які рамки не влазить. Чому попи лізуть туди, куди не потрібно? Грошенятами мабуть запахло?
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter