Схвалений проект розв’язки на Шулявці передбачає знесення "Більшовика"Фото з сайту КМДА

Містобудівна рада Києва підтримала варіант реконструкції дорожньої розв'язки біля станції метро "Шулявська", що передбачає будівництво дорожньої петлі й знесення приміщень заводу "Більшовик".

Відповідне рішення містобудівна рада прийняла 18 травня, повідомляють "Українські новини".

Проект був представлений інститутом "Київдормістпроект"".

Він являє собою неповну "конюшину", що передбачає знесення корпусу заводу "Більшовик" і будівництво на його місці петлі.

Проект припускає будівництво повороту з вулиці Довженка на проспект Перемоги і 2 з'їзди зі шляхопроводу на проспект Перемоги.

 

Відзначається, що проект не вимагає великого втручання в інженерні мережі й мінімально заходить на ділянки, що не перебувають у віданні "Київавтодору".

Як відомо, Київська адміністрація розглядала 7 варіантів реконструкції дорожньої розв'язки біля станції метрополітену "Шулявська". 

З них 3 варіанти обрали для подальшого розгляду.

Заступник голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак назвав оптимальним варіантом нової транспортної розв’язки на Шулявці трирівневу розв’язку з реверсним розподільчим кільцем.

Київська адміністрація має намір провести реконструкцію Шулявського мосту й розв'язки біля станції метрополітену "Шулявська" до 2019 року.

Будівництво розв'язки на Шулявці планують розпочати наприкінці цього року.

powered by lun.ua
Коментарі - 3
mustec _ 27.05.2017 22:51
Колись для розширення шулявсько мосту вже знесли будівлю - тоді це був центральний гастроном. Зараз Більшовик. Схоже що керуються стандартними рішеннями а революційний проект Петрука чомусь знову не пройшов.
Pom_advokat _ 19.05.2017 09:33
У постіндустріальних країнах Заходу історичні об"єкти перетворюють на мистецькі центри

Завод "Большевік" до історичних обєктів не належить.
kross2 _ 19.05.2017 01:02
Ламати- не будувати! У постіндустріальних країнах Заходу такі історичні об"єкти перетворюють на мистецькі центри, музеї, які праваблюють туристів, і суспільство незабуває історії своєї країни!
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter