Київрада відновила засідання після бійкиКиїврада о 12:00 відновила засідання, яке переривали у зв’язку з бійкою між активістами і охороною міськради.

Про це заявив секретар Київради Володимир Прокопів.

Він відзначив, що усі питання, які виникають у мешканців, мають бути вирішені, але шляхом переговорів, а не бійок.

"Наша принципова позиція – це неприпустимо. Ті відеоматеріали, які зняті при сьогоднішньому конфлікті, будуть передані до правоохоронних органів. Міський голова буде вимагати розслідування цієї справи і покарання винних. Будь-яка ситуація має право бути вирішеною, але тільки за круглим столом", - сказав Прокопів.

У свою чергу депутат від ВО "Свобода" Володимир Назаренко нагадав, що коли Київрада створювала публічний простір у мерії, то говорили про те, що міськрада має бути відкритою для людей.

"Громада має право доступу (до Київради – ред). Хотів би просити вас тоді озвучувати такі речі про передачу відеоматеріалів з другої сторони, а саме – розслідування дій охорони і поліції. На яких підставах вони застосували силу до громади, обмежували доступ до сесійної зали, який дозволений Конституцією?

І щоб звільнили, чи як мінімум притягли до дисциплінарної відповідальності охоронців і поліцію, які не пускали громаду. А не шантажувати громаду, що вони захищають свої інтереси", - сказав Назаренко.

На це Прокопів відповів, що наразі мер проводить переговори з вирішення питання мешканців.

"Наразі міський голова сидить за круглим столом з цими ініціативними групами і робить все можливе, щоб вирішити ці питання. Для цього застосувати силу не потрібно", - сказав Прокопів.

Засідання продовжується. Депутати наповнюють порядок денний.

Як відомо, близько 11:00 у кулуарах Київради сталася бійка між активістами та охороною. Засідання було призупинено.

Ірина Балачук, "Українська правда. Київ"  

  

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ