КМДА дала 3 мільйони на проведення "Велодня"Фото "Велодень"

Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА 10 травня уклав угоду з ТОВ "Гагарін Медіа" щодо проведення "Велодня" 20 травня за 3 мільйони гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро".

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо фірма зареєструвала авторські права на твір "Опис заходу "Спортивно-масовий захід "Велодень".

На Софійській площі о 10:00 буде організовано флешмоб на 2 тисяч осіб, які створять велику живу фігуру листа каштана – символу Києва.

Потім колона велосипедистів проїде за маршрутом: Софійська площа – вулиця Володимирська – бульвар Тараса Шевченка – вулиця Хрещатик – Європейська площа – Володимирський узвіз – Боричів узвіз – вулиця Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вулиця Набережно-Рибальська – Московський міст – вулиця Труханівська – Парк Дружби Народів. 

Послуги організації та проведення заходу обійдуться у 1,21 мільйона гривень, у тому числі:

570 тисяч гривень – на постановку сценічного дійства з елементами циркового, хореографічного та вокального мистецтва за участі акторів, спортсменів, циркових артистів (приблизно 80 учасників);

540 тисяч гривень – на створення циклічного відеоконтенту з використанням 3D-технологій для супроводу заходу для провадження інтерактивного голографічного перформансу;

120 тисяч гривень – на створення творчої концепції заходу з використанням сучасних режисерсько-сценографічних технологій;

30 тисяч гривень – на створення лазерного шоу (розробка beam show, анімації, лазерного маппінгу).

На забезпечення сценічними конструкціями, лазерним обладнанням і генераторами піде 1,58 мільйона гривень, на забезпечення і обслуговування світлового обладнання – 123 тисячі гривень, звукового обладнання – 91 тисяча гривень.

Фірма "Гагарін Медіа" належить режисерам, продюсерам і сценаристам Дмитру Томашпольському та Олені Дем’яненко, а також Наталі Клісенко і співвласнику видавництва "Абріс" Андрію Азархіну.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ