Поблизу Нових Петрівців горить сміттєзвалище. ФОТОПожежники ліквідовують загоряння сміттєзвалища поблизу селища Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

Відзначається, що горить сміття окремими осередками на легальному звалищі. 

"Горить сміття окремими осередками, а основний осередок загорання має площу 0,5 га, крім того, існує декілька окремих осередків загальною площею 1-1,2 га. Відстань сміттєзвалища від населеного пункту складає близько 6 км", - йдеться в повідомленні.

 

 

Станом на 16:50 займання локалізували, триває ліквідація. 

 

"Наразі до гасіння пожежі залучено 1 екскаватор, 2 бульдозера, 3 самоскиди та 6 водовозок від Вишгородської райдержадміністрації. Від ДСНС працює 4 автоцистерни та 27 чол. особового складу 10-го Державного пожежно-рятувального загону міста Вишгород", - підсумували у ДСНС. 

 
powered by lun.ua
Коментарі - 1
Xuato _ 18.05.2017 07:02
У злидарів сміття немає, тож гадять ті у кого пре через ріт. Потрібні адекватні штрафи і дії влади особливо за загаження води. Окрім цього є повний бардак в технології створення самих сміттєзвалищ. Їх розміщують на болотах, без гідроізоляції без зняття шару родючого грунту, яким як в Німеччині потім засипають великі гори сміття і висаджують ліс. Таке враження що країною керують ідіоти!
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter