У суботу у столиці влаштують велопарад20 травня у столиці відбудеться найбільша велоподія, яка об’єднує людей за ознакою любові до велосипеда "Велодень".

Про це повідомляють організатори у facebook.

Свято проходитиме у форматі параду центральними вулицями міста.

"Не важливо, який у вас велосипед, вік, стать. Якщо ви любите кататись, і відчуваєте радість – приїжджайте на наше свято, покатайтесь з усім Києвом, покажемо, наскільки нас багато!", - йдеться в повідомленні.  

Відзначається, що організовані колони з усіх районів дозволять безпечно доїхати до місця старту, а автомобільний рух по маршруту параду у центрі буде перекритий. 

Збір о 10 :30 на Софійській площі.

У програмі заходу – флешмоб "Знак 4.12" та традиційне групове фото.

Старт велопараду об 11:30 дасть мер. Учасники їхатимуть за маршрутом: Софійська площа – вулиця Володимирська – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Хрещатик Бессарабська площа – вулиця Хрещатик – Європейська площа – Володимирській узвіз – Поштова Площа – вулиця Набережно-Хрещатицька – Гаванській міст – вулиця Набережно-Рибальська – Московській міст – Парк Дружби Народів (бейсбольне поле). 

На фініші гостей свята чекатимуть розваги, змагання, розіграші призів, смачна їжа, корисні лекції та душевна музика, визначення найкращого образу Велодня та розіграш велосипеда.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ