Агенції регіонального розвитку міста дадуть для початку 3 мільйониКиївська адміністрація має намір виділити 3 мільйони гривень для Агенції регіонального розвитку міста.

Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту розпорядження про створення Агенції.

"Реалізація розпорядження потребує виділення коштів з місцевого бюджету на формування внесків до Агенції регіонального розвитку міста: 3 мільйонів гривень для забезпечення започаткування його діяльності", - йдеться в документі.

Агенція буде неприбутковою, небюджетною установою, яка займатиметься формуванням пропозицій і рекомендації стратегічних пріоритетів розвитку столиці, реформуванням міського господарства, створенням умов для інвестиційного та інфраструктурного розвитку міста, впровадженням реформ тощо. 

Відзначається, що Агенція дозволить забезпечити створення сприятливих умов для розвитку територій Києва, розвитку громадського суспільства, створення можливостей для задоволення суспільних потреб та інтересів громад тощо.

Як відомо, 10 травня Київська створила Агенцію регіонального розвитку міста. Інтереси відомства представлятиме заступник голови КМДА Олексій Резніков.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ