8-9 травня порядок у Києві охоронятимуть 4 тисячі правоохоронцівФото День

У День пам’яті та примирення та 72-у річницю з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 8-9 травня, правопорядок у Києві забезпечуватимуть 4 тисячі правоохоронців.

Про це повідомляє сайт МВС.

"16 тисяч правоохоронців будуть задіяні до охорони громадського порядку у період з 7 по 14 травня у столиці. Зокрема, під час заходів з відзначення 72-ї річниці завершення Другої світової війни за безпекою стежитимуть близько 4 тисяч правоохоронців Нацполіції та Нацгвардії", - йдеться в повідомленні.

МВС прогнозує, що у Києві у заходах 9 травня візьме участь близько 20 тисяч осіб.

Усі підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Держслужби з надзвичайних ситуацій переведені у посилений режим несення служби включно до 14 травня.

Наголошується, що правоохоронні органи, перш за все, орієнтовані на превентивні заходи.

"Ми виявляємо для себе дві найбільші загрози – терористичного характеру і  провокації, які можуть привести до протиправних дій, масових порушень громадського порядку або хуліганських проявів. Поліція буде жорстко реагувати на будь-які провокації", - наголосив голова Національної поліції Сергій Князєв.

Як повідомлялося раніше, на час проведення Євробачення у Києві до охорони громадського правопорядку залучать до 10 тисяч правоохоронців.

8-9 травня День пам’яті та примирення та 72-у річницю з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначать покладанням квітів та концертами.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ