СБУ хоче арештувати Старикову, – БатьківщинаГанна Старикова. Фото з facebook

Служба безпеки України має намір заарештувати голову Київської обласної ради Ганну Старикову.

Про це заявляє Київська обласна партійна організація "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

"Те, що відбувається, є нічим іншим як політичною розправою над партійцями "Батьківщини", організованою безпосередньо президентом України", - йдеться в повідомленні.

"Два тижні тому джерело з близького оточення голови СБУ повідомило, що пан Грицак особисто пообіцяв Петру Порошенку знайти спосіб заарештувати Ганну Старикову. Тож у хід пішли старі методи: фіктивні звинувачення та сфабриковані кримінальні справи", – йдеться в повідомленні обласної "Батьківщина".

За даними прес-служби організації, 27 квітня до будівлі Київської облради після проведення сесії увірвалися невідомі в балаклавах та з нашивками СБУ і незаконно утримували Старикову у її власному кабінеті.

"СБУшники поводились агресивно: виламали двері у кабінет очільниці Київської облради, хватали її за руки та грубо штовхали. Через це Ганні Стариковій стало зле й до неї викликали лікарів", - йдеться у заяві.

Також відзначається, що силовики влаштували колотнечу в приймальні Старикової, щоб не допустити до неї працівників апарату, партійців, адвокатів та представників поліції, яких викликали через підозру силового захоплення будівлі.

Як відомо, по обіді 27 квітня Прокуратура спільно з СБУ затримали на хабарі у 10 тисяч доларів депутата Київської обласної ради, голову постійної комісії з питань екології Максима Запаскіна.

Станом на 16:40 Служба безпеки України прийшла з обшуками у кабінет голови Київської облради Ганни Старикової

Голова регламентної комісії облради Роман Титикало пояснив, що обшуки у Старикової пов’язані з затриманням хабарника.

Стариковій під час обшуку стало зле, викликали швидку. 

Близько 18:00 СБУ завершила обшуки у кабінеті голови Київської облради.

Українська правда. Київ

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ