На їжу для персоналу і учасників Євробачення витратять 10 мільйонівФото uznayvse.ru

ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" 3-20 квітня уклало чотири угоди про послуги щодо забезпечення харчування під час "Євробачення – 2017" на загальну суму 9,78 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро".

Зокрема, ФОП Артемчук Наталія Петрівна ("Ariar Catering Service") за 7,2 мільйона гривень забезпечуватиме кулери і кавові точки водою та допоміжною продукцією, а також годуватиме персонал із розрахунку на 30 тисяч послуг по 210 гривень.

Меню включатиме два види супу, три основних страви, два гарніри, салат-бар, хліб, приправи та олії, солодкі страви, безалкогольні напої. У ньому будуть як українські страви, так і різних народів.

ФОП Литвинов Володимир Олександрович за 2,42 мільйона гривень годував персонал, доки відбирали основного підрядника.

Відзначається, що підприємець зареєстрований за однією адресою з Наталією Литвиновою. Особа з такими ім’ям і прізвищем працює у "Ariar Catering Service".

ТОВ "Барикада" (ресторан "Chicken Kyiv") за 101 тисячу гривень годувало 120 гостей зустрічі голів делегацій країн-учасниць 13 березня.

Компанія належить Володимиру Антоненку та кіпрській фірмі "ДБ Груп Лімітед", на яку записане ТОВ "Борисов та партнери" відомого ресторатора Дмитра Борисова.

ТОВ "Теремок" (ресторан "Опанас") отримало ще 61 тисячу гривень на організацію та обслуговування бенкету зустрічі голів делегацій країн-учасниць 12 березня.

Фірмою володіють донька екс-нардепа Ігоря Калєтніка Владислава, дружина екс-депутата Київради Андрія Миргородського Галина, Наталія Бабчук і кіпрський офшор "Афред Трейдінг Лімітед".

Крім того, триває подача пропозицій на ще один тендер очікуваною вартістю 4,69 мільйона гривень . Мова йде про забезпечення водою червоної доріжки на Площі Конституції біля Маріїнського парку, фуршет офіційної церемонії відкриття та сніданок для голів делегацій і коментаторів у КВЦ "Парковий", фуршети лаундж-зони VIP-шатра перед початком півфіналу та фіналу.

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ