Законні МАФи з Лівобережки тимчасово перенеслиФото Panoramio

Київська адміністрація тимчасово перенесла розміщені біля метро "Лівобережна" МАФи, які мають дозвільну документацію, на інші локації на час проведення "Євробачення-2017".

Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на першого заступника директора Департаменту благоустрою Тараса Панчія.

"Демонтовані всі незаконно встановлені МАФи. Тимчасові споруди, власники яких мають необхідну документацію і сплатили пайовий внесок, тимчасово перенесені на інші локації", - сказав він.

Після закінчення конкурсу всі законні МАФи повернуть на місце і встановлять відповідно до комплексної схеми розташування торговельних об'єктів.

Власники кіосків, що залишилися в районі пісенної арени "Євробачення", зобов'язані змінити фасад і не зможуть продавати алкоголь.

На звільненій від незаконних кіосків території будуть висаджені зелені насадження й відновлено газон.

powered by lun.ua
Коментарі - 3
Dm Gr _ 25.04.2017 14:22
CEMEH неправилтьно ви думаєте. Кардинально неправильно. Люди проплатили київським бариганам і мають повне право працювати. А от заробити їм на конкурсі не дають, а чому?
CEMEH _ 25.04.2017 14:18
А чого переносити "законно" встановлене лайно. Нехай вся Європа і світ дивляться на нашу культуру торгівлі та переймають досвід.

P.S. В Ізраїлі не бачив жодного кіоску, хоч і об'їздив пів країни!!!
Dm Gr _ 25.04.2017 14:10
хтось має думки для чого це роблять?
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter