У Києві до Євробачення облаштують фан-зону і 4 зони розвагФото Folk Ukraine

У столиці облаштують одну фан-зону та 4 розважальні зони, де проходитимуть фестивалі, майстер-класи та інші заходи до Єробачення.

Про це повідомляє сайт міської влади.

30 квітня розпочне роботу "Фан-зона на Софії" на Софійській площі, яка зможе розмістити до 10 тисяч відвідувачів.

Фан-містечко буде поділене на такі зони: культурно-мистецьку, інформаційно-довідкову, відпочинку, фуд-корту та розваг і діятиме до 14 травня.

На Троїцькій площі працюватиме розважальна зона, де презентують кращі зразки національної музики, сучасних творів музичного, театрального мистецтва, ознайомлять киян і гостей міста з унікальною українською культурою.

Також тут діятимуть зони фуд-корту, майстер-класів, виставок-продажів, дитячих розваг, фотозони, туристично-інформаційний центр.

Розважальна зона "Feel Ukraine" – "Відчуй Україну" працюватиме на Контрактовій площі. Тут на киян і гостей міста чекатимуть виступи артистів, виставки, майстер-класи, які супроводжуватимуться відеофільмами на екранах сцени. Працюватиме велика дитяча зона. Кожен день буде присвячений окремій темі: день джазу, день майстрів, день української літератури, день образотворчого мистецтва, день костюму та прикрас тощо.

Розважальна зона "Євробачення: Ретроспектива" розташується на Поштовій площі. Тут відбуватиметься фестиваль-караоке, що ознайомить гостей із історією "Євробачення". У рамках фестивалю всі охочі зможуть взяти участь у караоке-конкурсі. Конкурси триватимуть із 18:00 до 20:00 (відбірковий етап). Фіналістів конкурсу з 20:00 до 21:00 слухатиме професійне журі, сформоване із зірок поп і рок сцени. О 21:00 щодня відбуватиметься церемонія нагородження спеціальними призами переможців дня.

Розважальна зона "Перший київський пленер "Kyiv Art Fort 2017" відкриється й на території Національного історико-архітектурного заповідника "Київська фортеця" (вулиця Госпітальна, 24-А).

Простір буде облаштований тимчасовими сферичними тентовими спорудами, розміщеними піваркою на еспланаді – візуалізація логотипу "Євробачення-2017". На основному майданчику пленеру діятиме велика художня зала, у якій будуть представлені експозиції сучасних художників України, останні найбільш актуальні, цікаві культурні проекти та платформи України.

Також із 4 до 7 травня у рамках культурно-мистецьких заходів відбудеться Міжнародний фестиваль "Київський тиждень мистецтва" (Кyiv Art Week)".

Із 5 до 14 травня у Київській міській галереї мистецтв "Лавра" відбудеться Міжнародний арт-фестиваль "Face of art".

З 12 до 14 травня на Контактовій, Поштовій площах, а також на території парку Кіото відбудеться показ 3D-mapping-show "Kyiv Light Fest".

Упродовж трьох днів із 19:00 до 23:00 на майданчиках, Поштовій, Михайлівській, Контрактовій площах, українські та зарубіжні відеохудожники перетворюватимуть будівлі на величезні екрани з видовищними відеопроекціями.

У рамках 3D-mapping-show в ці дні також відбуватиметься світлове шоу в парку Кіото та на Андріївському узвозі з 20:00 до 23:00.

Також на локаціях до "Євробачення-2017" заплановано показ кіноальманаху "Все починається в Києві".

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ