У Києві завершили будівництво головної сцени Євробачення. ФОТОБудівництво сцени Євробачення-2017 у Міжнародному виставковому центрі повністю завершене. 20 квітня на ній стартують технічні репетиції.

По це повідомляє "UA:Перший".

"Усі будівельно-монтажні роботи для сцени завершені. Зараз ми очікуємо на реквізит від кількох країн-учасниць. Це маленькі, але надзвичайно важливі деталі і для делегацій, і власне для телевізійного шоу. Вже зовсім скоро розпочнуться репетиції зі статистами для перших трьох країн-учасниць", – сказав виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак.

Відзначається, що повністю готова основна сцена і сцена Б, а також усе освітлювальне, звукове та відеообладнання. На місці розташовано 20 камер.

 

За словами продюсера конкурсної частини шоу Євробачення-2017 Крістера Бйоркмана, у фіналі конкурсу виступатимуть Руслана і Джамала.

"Ми всією душею сподіваємося, що представимо такі шоу, якими пишатиметься кожен українець", – розповів Бйоркман. 

 

Як відомо, Євробачення-2017 проходитиме в Міжнародному виставковому центрі у Києві. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Церемонія відкриття пісенного конкурсу відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі "Парковий", Червона доріжка – того ж дня біля Маріїнського палацу.

Євроклуб діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко Євробачення працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.

powered by lun.ua
Коментарі - 6
Jack Spektor _ 21.04.2017 09:18
Eugene Nifantov:
сам пошутил, сам посмеялся.
Oleksii Suprun _ 21.04.2017 01:28
Богдан Подзізей:
Як що дивитись на ці фото то дуже тяжко уявити як це буде виглядати обємно -для того треба що б світлини цього видовища були у формі 3Д і лише тоді можна буде дати оцінку цьому видовищу а так прийдеться чекати початку самої олімпіади .
Какое 3Д, какая Олимпиада к ESC и зачем представлять сцену?
Важна ТВ-картинка и она полностью отдельно от фото.
Evgeniy Parfilov _ 20.04.2017 21:05
А ведь точно! Русский кокошник.:)
Як що дивитись на ці фото то дуже тяжко уявити як це буде виглядати обємно -для того треба що б світлини цього видовища були у формі 3Д і лише тоді можна буде дати оцінку цьому видовищу а так прийдеться чекати початку самої олімпіади .
Дійсно, щось незрозуміле!
    НАЙГОЛОВНІШЕ
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter