Коментарі - 63
Serg Makar _ 20.04.2017 16:59
уж лучше крематорий!
Нелли Продан _ 20.04.2017 16:58
Да это же ужас и жлобство! Полнейшая безвкусица и "Пшонка-стайл", это так же ужасно, как и золотой батон или золотой унитаз. Это - не красивая архитектура. Это - коробка, декорированная налепленными на неё завитушками и колоннами.
Юра Гагарин _ 20.04.2017 16:42
Жесть, барак Пшонки!
Alexander Ronzhyn _ 20.04.2017 16:39
Той що зараз набагато кращий.
Max Leonov _ 20.04.2017 16:39
Нравится то что уменьшили объем, убрали будку колосников на верху, развернули сцену, что дало возможность уменьшить фасад с улицы до двух этажей с трех.

Но с эстетикой какой то ужас. Зачем этот Собор парижской богоматери? Зачем придумывать историю, которой тут никогда не было? Из крайности в крайность бросаемся, от серого нквдшной архитектуры Харькова к венским балам и парикам с буклями...
Андрій01 _ 20.04.2017 16:24
Існуючий подібний на краматорій збудований на скору руку, звичайно треба перебудувати. Новий проект мені подобається,подяка архітекторам.
Ольга Петровна Иванова:
Та нехай ПСЕВДО, але око радіє і на душі спокій. А не скотинячий хлів, що крім болі за Андріївський , нічого не викликає...
100% поддерживаю. Дизайн "под старину" - НАМНОГО, НАМНОГО лучше.

Хотя бы потому что у текущей "коробки из-под обуви с вентиляционными прорезями" дизайна НЕТ вообще. Такой "дизайн" любой школьник за час в Minecraft'е нарисует.
Igor Storozhuk _ 20.04.2017 15:38
Новий проект театру гармонує з архітектурою Андріївського узвозу, можливо його дещо змінити, але подобається творчий підхід авторів із збереження усього архітектурного ансамблю історичної вулиці.
А любителям чорних ящиків, навіть якщо їх і перефарбують у біле, скажу одне - впіхнулі нєвпіхуємоє.
Kostia Ivanov:
Вадим Кварцяный :
Саме так. Новобоудова в історичному місці повинна КАРДИНАЛЬНО відрізнятись від історичного ансамблю.
*** Ось вона і відрізняється з жахливими емоціями прихильників Узвозу і Києва взагалі. Хлів та й годі. До такого "щедевру" не звикнути ні дітям ні онукам... Ось тільки хотілося б, щоб реставрацію оплатитил ті, хто був причасним до тієї "новобудови"
Подобається
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте