Коментарі - 64
ЦЕЙ ПРОЕКТ ТАКИЙ ГАРНИЙ, ШО ЙОГО НАЧЕ САМ ХРИСТОС НАМАЛЮВАВ! АЛЕ Я НЕ ДУЖЕ РОЗУМІЮ, ЧОМУ БАЛКОН НЕ ЗАСТЕКЛЕНИЙ? ТАМ МОЖНО БУЛО Б ЛІСАПЕТА НА ЗИМУ СТАВИТИ, А ВЛІТКУ ПОМІДОРІВ ПОСАДИТЬ!
Oles Lavryk _ 20.04.2017 18:53
Запропонований альтернативний варіант не має нічого спільного з архітектурою. Соромно, що таку дурню пропонують люди, які називають себе архітекторами. Більш схоже на те, що це лише спроба піару на цій резонансній історії.
Oleh Domashevskyi _ 20.04.2017 18:44
Чудовий проект для цього місця! Шедевра там і не треба, бо й оточуюча архітектура не відрізняється великим смаком. Головне - щоб театр вписувався в ландшафт, як і все, що поруч
Dima Sergienko _ 20.04.2017 18:27
Псевдоисторизм. Лепнина из пены. Хватит застраивать Киев уже этой псевдо классикой. 21 век на дворе. Это как в 18 веке лепить деревянные крепости.
Парус _ 20.04.2017 18:16
Дроздовщина на Андріівському узвозі немає нічого спільного з архітектурою, бо це не застигла музика, а застигла какофонія. Фарбувати чорний ящик однаково абсурдно, як і розмальовувати концтабір у кольори веселки. Автори проекту перебудови театру нікому не нав,язують свій проект, як Дроздов нав,язав киянам своє нічне страхіття, а пропонують на громадське обговорення, на конкурс. А великі знавці архітектури нехай би запрпонували свій варіант. Мені подобається проект киівських архітекторів, він викликає бажання дивитись вистави у такому театрі, а не бігти світ за очі, як від дроздовського монстра.
Сергій Коркмен _ 20.04.2017 18:11
жлобська альтернатива)
Andrii Tanchenko _ 20.04.2017 17:51
сколько можно этих блевотных подделок под 19-й век!
каждая такая постройка обесценивает соседние по-настоящему старинные здания. выбирают самый примитивный путь "вписать" новую постройку в окружение - сделать "под старину, шоб все чинно, благородно"
где вы в развитых странах еще видели такое? если исключить из списка точное восстановление знаковых разрушенных зданий.
rujena _ 20.04.2017 17:51
набагато краще!
Viktor Vechersky _ 20.04.2017 17:29
Так краще, хоча "псевдоісторизм" захвату не викликає.
Дроздова повісити на шибениці на Майдані потрібно, щоб таки же бездарям наука була!