Коментарі - 64
Iryna Koliadenko _ 21.04.2017 00:17
Kateryna Konovalova:
Мені теперешній театр не подобається, і я підтримую Волгу.
Совок. Необходимо оставить нынешний проект. Он современнее, лучше и интереснее.
spitfire _ 20.04.2017 23:20
Кондитерська корпорація "Рошен" виділила 165 мільйонів гривень на реконструкцію Київського драматичного театру на Андріївському узвозі
порівнюю витвір Дроздова (чи насправді Порошенка?) із кращими зразками індустріальної архітектури urban.vn.ua/archives/261
і мені більше подобається, наприклад, схожа будівля
Нанотехнологічна лабораторія. Делфт, Нидерланды. відкрито у 2010 році. Проект DHV Architects.

я ніколи не думав, що театр в центрі столиці може виглядати так незграбно і жахливо у порівнянні із невибагливою промисловою будівлею.
але в сучасній Україні можливо усе, нема порятунку від свавілля войовничого несмаку скоробогатьків "із грязі в князі"...
Leonid Tonkovyd _ 20.04.2017 23:01
руслан49:
Тут все ясно. Смаки царських чиновників і єврейських комерсантів початку 20 століття.
Так і має бути. Це пасує. Можна розглядати ще інші проекти, але ті, що не суперечитимуть історичному середовищу.
Leonid Tonkovyd _ 20.04.2017 22:57
Тут краще псевдоісторизм, макет ХІХ століття, тощо, ніж безпардонне ламання середовища через коліно, як у Дроздова.
Leonid Tonkovyd _ 20.04.2017 22:53
Platon Kaysarov:
Думаю, що більшість тих коментаторів не кияни. А такі коментарі, як оцей: "Нынешний театр отлично вписался в среду подола..." - взагалі наштовхують на думку, що вони замовні.
Sviatoslav Denysenko _ 20.04.2017 21:31
Пшонка вернись!
Daniel Yeryomin _ 20.04.2017 20:31
Герман Волга - це вже такий бренд, якій не має нічого спільного з архітектурою. Ганьба професії.
Platon Kaysarov _ 20.04.2017 19:58
Читаю комментарии и поражаюсь, как низко ценят свой город киевляне. Грузовые контейнеры вместо театра - предел архитектурного изыска. Этот гробик надо сносить срочно. Новый проект куда органичнее вписывается, чем этот нелепый кубизм. Сносить, сносить, сносить и строить новый театр. Глазам же больно смотреть на это убожество! А те, кто выражает удовлетворения от этого крематория, я выражаю глубокое сочувствие в связи с отсутствием вкуса и мозга.
Kateryna Konovalova _ 20.04.2017 19:14
Нынешний театр отлично вписался в среду подола и выглядит замечательно. Как только откроется, с удовольствием посещу спектакль в нем.
Так что не стоит так низко пиариться...