У Києві виготовляли підробні дипломи для ОРДЛО. ФОТОКонтррозвідка накрила сервіс документальної підтримки ОРДЛО у Києві. Для окупованих територій виготовляли паспорти, дипломи та інші документи.

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко у facebook.

"Паспорти, свідоцтва про права власності і навіть диплом вчителя історії. Повний паперовий супровід сепаратистам забезпечували в одній з столичних квартир", - написав він.

За словами журналіста, таку діяльність фінансували упродовж 2 років.

"Грошей на фальшиві документи не шкодували. Фінансування йшло через так зване "Міністерство державної безпеки ДНР", яке повністю контролюється ФСБ Російської Федерації", - написав Цаплієнко.

Він додав, що оперативники знайшли підробні дипломи про вищу освіту для начальника 2 управління ("військова контррозвідка") так званої "МДБ ДНР" Каминіна Валерія Вікторовича (псевдо "Док"), співробітника підрозділу агентурної розвідки того ж самого закладу Галані Олександра Геннадійовича (відомий, як "Майор") та начальника служби безпеки бригади "Призрак" так званої "ЛНР" Ковальова Леоніда Валерійовича (позивний "Борець").  

 

"Команда "столичних друкарів", скоріше за все, планувала розширювати справу. Оперативники СБУ виявили десятки тисяч бланків. З їхньою допомогою, з будь-якого бойовика можна зробити спеціаліста, магістра, кандидата і навіть доктора наук", - підсумував Цаплієнко. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ