Святошин, Голосієво і Солом’янка залишаться без гарячої водиФото misanec.ru

З 18-19 квітня частина жителів Святошинського, Голосіївського та Солом’янського районів залишаться без гарячої води у зв’язку гідравлічними випробуваннями мереж.

Про це повідомляє ПАТ "Київенерго".

Також випробування триватимуть в Оболонському та Подільському районах.

18 по 27 квітня випробування тепломереж проводитимуться від станції теплопостачання "Біличі" та  районних котелень "Теремки" та "Мінська"", - йдеться в повідомленні.  

У зв’язку з цим відключили гарячу воду для 233 житлових будинків, 9 лікувальних закладів, 12 дитсадків, 11 шкіл та 65 відомств у Святошинському районі; 80 житлових будинків, 2 лікувальних закладів, 6 дитсадків, 4 шкіл та 22 відомств в Оболонському районі; 5 житлових будинків та 4 відомств у Подільському районі; 29 житлових будинків, 3 дитсадків, 2 шкіл, 6 відомств у Голосіївському.   

З 19 квітня по 2 травня випробування тепломереж проводитимуться від районної котельні "Микільська Борщагівка".

У зв’язку з цим, починаючи з 16:00 18 квітня розпочнеться охолодження системи з наступним відключенням гарячої води для 511 житлових будинків, 6 лікувальних закладів, 35 дитячих садків, 22 шкіл, 140 відомств у Святошинському районі та 4 житлових будинків і 4 відомств у Солом’янському районі.

Дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна за допомогою спеціального сервісу на сайті "Київенерго". 

Як відомо, цього року ПАТ "Київенерго" розпочало гідравлічні випробування столичних тепломереж 10 квітня.  Минулого року такі роботи стартували 14 квітня. 

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ